Były minister spraw zagranicznych w rządzie Beaty Szydło Witold Waszczykowski gościł w programie Beaty Lubeckiej na antenie Radia ZET. Obecny eurodeputowany PiS otrzymał nietypowe pytanie od słuchacza, dotyczące Donalda Tuska.

Jan pyta: proszę wymienić największą zaletę Donalda Tuska, której nie ma Jarosław Kaczyński przytoczyła prowadząca w pewnym momencie rozmowy z Waszczykowskim.

Donald Tusk nie ma żadnych zalet odparł polityk PiS po krótkiej chwili namysłu.

Bezlitosna odpowiedź Waszczykowskiego na temat Tuska wywołała śmiech dziennikarki.

Polityk oraz redaktor rozmawiali jeszcze o głośnej rezolucji Parlamentu Europejskiego, przewidującej ustanowienie Unii Europejskiej „strefą wolności LGBTIQ”. Waszczykowski zapowiedział, że zagłosuje przeciw dokumentowi.

W Polsce nie ma żadnych „stref wolnych od LGBT”, w tej sprawie jest wiele przekłamań. Nie ma takich rezolucji w Polsce, ale jest Karta Praw Rodziny. Nie są to decyzje, że na takim terenie nie mają prawa żyć ludzie o orientacji LGBT (…) To ideologia, która nie domaga się równouprawnienia, bo to równouprawnienie w Polsce istnieje. Nie ma żadnych przepisów, które ograniczałyby prawa tych ludzi. Natomiast ich ideologia domaga się afirmacji i przywilejów. Na to nie ma zgody  stwierdził dosadnie Waszczykowski.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Przeczytaj również: Braun i Korwin-Mikke przestraszyli policjantów. „Ja tutaj jestem z innej bajki w ogóle”

Przeczytaj również: Maciej Stuhr wykorzystał galę Telekamer do ataku na TVP: „Tego życzę wam wszystkim”

źródło: Radio ZET

(Visited 9 982 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj