Politycy Platformy Obywatelskiej ochoczo wspierali legalizację aborcji na życzenie oraz manifestacje Strajku Kobiet. Nie sprzeciwiali się tym samym atakom na kościoły czy dewastowaniu świątyń.

Taki stan rzeczy nie przeszkodził w opublikowaniu nagrania, na którym widzimy wspólnie kolędujących parlamentarzystów opozycji.

Widzimy na nim, jak członkowie ugrupowania radośnie śpiewają „Bóg się rodzi”.

— Na co dzień znacie nas z mówienia, ale tym razem zaśpiewamy dla was kolędę i to nie jedną — powiedział na nagraniu lider PO Borys Budka.

Zobacz również: Scheuring-Wielgus: „Należę do Kościoła. Mam prawo do niego wejść”

— Pójdźmy wszyscy do stajenki, do Jezusa i Panienki”, „Powitajmy maleńkiego”, Dzisiaj w Betlejem wesoła nowina, że Panna Czysta porodziła Syna”, „Chrystus się rodzi, nas oswobodzi — słyszymy słowa kolęd z ust Sławomira Nitrasa, Radosława Sikorskiego, Michała Szczerby, Joanny Muchy i Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Nagranie skomentowało wielu internautów, a wśród nich Andrzej Gajcy z Onetu. — Patrzę na polityków, którzy dziś śpiewają w kolędach, Bóg się Wam rodzi, a na co dzień wykrzykują, aborcja jest ok i wspierają tych, którzy niszczyli oraz profanowali kościoły, a najważniejszym hasłem było wyp….lać. A najciekawsze jest to, że nie widzą w tym problemu — powiedział.

Przeczytaj również:  Grupka kobiet pobiła się nad jeziorem w Okunince. Nikt nie reagował [FOTO]

źródło: fronda.pl

(Visited 2 509 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj