propolski.pl: Typowa patologiczna rodzinka. Nagranie

„Najbardziej polska rodzina XD” hitem sieci: „Widzisz, k…., że idę z dzieckiem!” [WIDEO]

W Częstochowie doszło do zaskakującej i niecodziennej sytuacji, którą internauci określili jako doskonały przykład najbardziej patologicznej, polskiej rodziny. Nagranie zostało zatytułowane „Najbardziej polska rodzina XD” i w krótkim czasie zebrało ponad milion wyświetleń na YouTube.

Na filmie widać, jak rodzina z dzieckiem przechodzi przez pasy, a samochód zgodnie z przepisami zatrzymuje się. Kobieta nagle odwraca się i rzuca w kierunku kierowcy wyzywając go. Padły wówczas bardzo agresywne i niecenzuralne słowa.

Cała sytuacja została zarejestrowana przez kamerę kierowcy, który jedynie zaniepokojony pytał: „No, ale co się stało?”. Internauci wyrazili podziw z racji tego, jak wyjątkowo był spokojny w obliczu nacierającej w jego kierunku „głupoty”.

W królestwie zwierząt również zdarzają się wybuchy niepohamowanej agresji zwłaszcza u samic.

— Widzisz, k…., że idę z dzieckiem, padalcu je…y? — krzyczała rozwścieczona kobieta, wchodząc przed maskę samochodu.

Wyzwiska torpedowały kierowcę jeszcze przez chwilę, dopóki sam nie odjechał z miejsca. Zostało natomiast nagranie, które ukazało obraz nędzy i rozpaczy moralnej zdaniem internautów charakterystyczny dla polskiej patologicznej rodziny.

— Gdyby „Karyna” nie zwyzywała kierowcy, to wyżyłaby się na kimś innym. Taka patologia jest niebezpieczna dla normalnych, cywilizowanych ludzi — napisał jeden z internautów.

— Najlepszy jest moment w 9-tej sekundzie jak Karyna puszcza dzieciaka, przez co przewraca się bezwładnie, odbijając się od nóg ojca i żadne z nich się tym ani trochę nie przejmuje xD a niby dym właśnie o to biedne dziecko — dodała użytkowniczka Eren Raven.

Zobacz również: Polacy ocenili pracę Niedzielskiego. Minister nie będzie zadowolony

Zobacz również: Janusz Kowalski apeluje do polskiego rządu: „To prezent dla Niemiec”

https://www.youtube.com/watch?v=KkULq21LNcA

źródło: YouTube.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these