W sieci ukazało się kolejne nagranie z serii „ku przestrodze”. Widzimy na nim zdarzenie, do którego doszło na przejeździe kolejowym w Wojnowicach w województwie wielkopolskim. Kierowca samochodu osobowego przeżył, może więc mówić o prawdziwym cudzie.

Każdy z nas powinien pamiętać, że przed znakiem stop należy się zatrzymać. Nie możemy również omijać opuszczonych rogatek.

– W wypadku, do którego doszło 15 maja, kierowca złamał wszystkie możliwe przepisy i wjechał pod pociąg osobowy. Kierowca zignorował czerwone światła i zamknięte rogatki na przejeździe na szlaku Buk – Opalenica (linia kolejowa nr 3 Warszawa Zachodnia – Kunowice) – relacjonowali kolejarze.

Rozpędzony pociąg z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy i pchał go po torach jeszcze kilkaset metrów. Kierowca może mówić o prawdziwym cudzie, bowiem takie wypadki najczęściej kończą się śmiercią.

Poszkodowany mężczyzna został odwieziony do szpitala, a następnie przesłuchany. Tłumaczył, że nie zauważył pociągu, ponieważ oślepiło go słońce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Macron upiera się przy swoim: „Nigdy nie zapanuje pokój, jeśli celem będzie zmiażdżenie Rosji”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dobromir Sośnierz ostro o inflacji: “Wkładacie kij w szprychy własnego mechanizmu” [WIDEO]

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

źródło: YouTube

(Visited 190 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj