Media obiegła informacja, z której wynika, że Agnieszka Chylińska uczestniczyła w wypadku samochodowym. Miało do niego dojść na warszawskim Muranowie. Menadżerka artystki uspokoiła fanów, zapewniając, że nic większego jej się nie stało.

5 września miał miejsce wypadek, w którym uczestniczyła Agnieszka Chylińska. Menadżerka wyjaśniła, że do kolizji nie doszło z winy wokalistki.

Oświadczenie w sprawie wypadku Agnieszki Chylińskiej

O szczegółach donosi portal „VoxFM”. Wiadomo, że do wypadku doszło na Muranowie, na skrzyżowaniu ulic Smoczej i Dzielnej o godzinie 11:34. Z oświadczenia wynika, że gwiazda czuje się dobrze i nic jej się nie stało. Wokalistka jechała zgodnie z przepisami i nie zawiniła w tym wypadku.

– Szanowni państwo, w związku z wieloma zapytaniami o dzisiejszą kolizję drogową z udziałem mojej artystki – pani Agnieszki Chylińskiej, uprzejmie dziękuję za okazaną troskę. Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce z winy innego kierowcy. Na szczęście ostrożność i niska prędkość, z jaką jechała pani Agnieszka, pozwoliły na uniknięcie jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. Proszę o niedoszukiwanie się sensacji. Informację potwierdzi także inspektor Mariusz Ciarka, rzecznik KG Policji, z którym jak zawsze blisko współpracuję – przekazała Joanna Ziędalska-Komosińska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prezes telewizji TVP Jacek Kurski odwołany! A dopiero co pochwalił się wynikami oglądalności. Kto jego następcą?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oto co zrobiła Świątek na korcie. Padły słowa krytyki

Szanowni Państwo, W związku z wieloma zapytaniami o dzisiejszą kolizję drogową z udziałem mojej Artystki – Pani…

Opublikowany przez Joannę Ziędalską-Komosińską Poniedziałek, 5 września 2022

źródło: Facebook, tysol.pl, plotek.pl

(Visited 199 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj