Monika Olejnik lubi komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. Dzieli się swoimi spostrzeżeniami głównie na Instagramie, gdzie przy okazji prezentuje drogie stylizacje. Dziennikarka słynie z bezkompromisowych poglądów, których nie obawia się odsłonić za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziennikarka skomentowała zmiany w rządzie Mateusza Morawieckiego, a konkretniej możliwość objęcia stanowiska wicepremiera przez Jarosława Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński wicepremierem?🙂 Czy Premier Mateusz Morawiecki ma nowego człowieka na pokładzie?🙂 Przy okazji przypominam fragment mojego NIE-rapowania z #chot16challenge2: „Od lat już to widzę, jak ta łajba się chwieje, a tak zwani ważni politycy myślą, że nic się nie dzieje — napisała rozbawiona dziennikarka.

Zobacz również: Rolnik z lubelskiego przed Sejmem: „Zdechnę dla tej Polski, dla mojej rodziny, nie mam już nic do stracenia”

Do wpisu dołączyła najnowsze zdjęcie w czerwonej kreacji odsłaniającej wysportowane nogi.

Internauci byli zachwyceni i szybko skomentowali niecodzienny widok.

— Piękne zdjęcie, piękna kiecka i piękna kobieta!, Pal licho politykę, jak tu taka noga na pokładzie, W takich szpilach na takiej łajbie — czytamy.

Przeczytaj również:  Polskie Sieci Elektroenergetyczne ogłosiły dzisiaj "stan zagrożenia". Moskwa uspokaja: "Nie ma zagrożenia"

źródło: pudelek.pl

(Visited 3 546 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj