Monika Miller

Monika Miller została aktorką. Wnuczka byłego premiera dołączyła do obsady „Gliniarzy”

Monika Miller zdobyła popularność w mediach głównie za sprawą charakterystycznych tatuaży oraz znanego dziadka. Celebytka nie zawahała się wykorzystać szybko zdobytej popularności i postanowiła zawalczyć o karierę aktorską.

W zeszłym roku udało jej się wystąpić w Tańcu z gwiazdami, a także wydać singiel „W bezruchu”. Już niedługo gwiazda będzie miała okazję zademonstrować swoje umiejętności aktorskie. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się informacja, że wystąpi w najnowszym sezonie programu „Gliniarze”.

— Do obsady „Gliniarzy” dołączają Monika Milller i Laura Samojłowicz! 9. sezon powróci już we wrześniu w Polsacie! Cieszycie się? — czytamy w opisie pod zdjęciem nowych „policjantek”.

Internauci zareagowali w różnorodny sposób. Garstka z nich wyraziła entuzjazm, jednak zdecydowana większość nie była optymistycznie nastawiona.

— No to niezłą BOMBĘ nam zrobiliście… aż nie wiadomo, co powiedzieć, Co? Wszystko po znajomości, No nie… oby nie zabierały za dużo czasu antenowego głównym bohaterom — pisali użytkownicy.

https://www.instagram.com/p/CDduQdzh4oM/

źródło: pudelek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these