Ministerstwo Obrony Narodowej udostępniło na Twitterze nagranie ukazujące kolejny atak na polskich żołnierzy pilnujących porządku na granicy z Białorusią. Możemy je obejrzeć na oficjalnym profilu MON na Twitterze.

Na profilu MON pokazano nagranie zarejestrowane w samochodzie polskich żołnierzy.

– Kolejny akt agresji ze strony migrantów. Tym razem w okolicach Mielnika obrzucono kamieniami jeden z wojskowych pojazdów patrolujących obszar wzdłuż tymczasowego ogrodzenia na #granica. Kolejny raz także użyte zostały lasery przez służby białoruskie – czytamy w mediach społecznościowych.

Na wideo widzimy, jak polski pojazd wojskowy porusza się wzdłuż granicy. Ze strony białoruskiej pojawiły się oślepiające światła i lasery. Na szczęście kierowca poradził sobie z tym problemem, ponieważ słuchał ustnych wskazówek innych żołnierzy.

W pewnej chwili migranci zaczęli obrzucać samochód kamieniami. O niebezpieczeństwie tej sytuacji poinformował rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

– Żołnierze broniący naszej granicy zostali kolejny raz zaatakowani laserami oraz obrzuceni kamieniami – napisał na Twitterze Stanisław Żaryn.

Zobacz również: PiS bezlitosne dla Tuska. Wszystko się wydało na tym nagraniu [WIDEO]

Przeczytaj również:  Powrót cenzury w TVP? Artur Dziambor: Są granice propagandy

Zobacz również: Smutny dzienny raport o koronawirusie. Tak źle jeszcze nie było

Źródło: Twitter.com, RMF FM

(Visited 216 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj