Jarosław Kaczyński po ostatniej burzliwej akcji w Sejmie postanowił zabrać głos. Swoje mocne słowa skierował w stronę opozycji oraz protestujących Polek i Polaków.

Prezes PiS i wicepremier ds. bezpieczeństwa powiedział, że pod adresem władzy pady „pełno kłamliwych zarzutów”.

— Mamy dziś w Polsce bardzo wysoki stan zagrożenia z powodu epidemii. Ten stan wyklucza jakiekolwiek spotkania publiczne powyżej pięciu osób — stwierdził prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Polityk zarzucił opozycji, że to z jej „podjudzenia odbywają się tysiące różnego rodzaju manifestacji”.

Kaczyński krzyczał, że demonstracje kobiet podszyte są zupełnie innymi intencjami, a w rzeczywistości chodzi o „małe, brudne interesy”.

Zobacz również: Poseł Konfederacji: Teraz to ja mam ochotę powiedzieć wam – wyp…….!

— Narażacie ludzi na śmierć, jesteście przestępcami. Wy, wzywając o demonstracji, powodujecie takiego rodzaju niebezpieczeństwa i odpowiecie za to! Mamy stan, w którym te demonstracje będą z całą pewnością kosztowały życie wielu ludzi. Ci, którzy do nich wzywają, ale także ci, którzy w nich uczestniczą, sprowadzają niebezpieczeństwo powszechne, a więc dopuszczają się przestępstwa. Trzeba się temu przeciwstawić. Szczególnie musimy bronić polskich kościołów. Za wszelką cenę. Wzywam wszystkich członków PiS i naszych zwolenników do obrony Kościołów — wołał Jarosław Kaczyński.

źródło: natemat.pl

(Visited 2 294 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj