Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w Polsce, który często dzieli się swoimi przepowiedniami w wizjach na żywo. Jego przepowiednie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród internautów.

Tym razem jasnowidz z Człuchowa wspomniał o obecności wojska na ulicach. Wszystko wskazuje na to, że nie czeka nas nic dobrego.

Czy słowa Jackowskiego zaczynają się spełniać? Przypomnijmy, że niedawno wspominał, o tym, że listopad będzie miesiącem wielkich zmian.

— Jesteśmy w przeddzień bardzo poważnych restrykcji. To może być wprowadzony stan – pamiętajcie jedno, jeżeli w najbliższych godzinach lub dniach rząd wprowadzi jakiś stan, oznacza to, że konsekwencje tego bardzo duże, daleko idące i od tego momentu zaczyna się coś bardzo dużego nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Coś, gdzie o czasie przed marcem — jaki przeżywaliśmy — będziemy tęsknić — powiedział Krzysztof Jackowski.

Mocne przemówienie Kaczyńskiego w Sejmie: „Jesteście przestępcami!” [WIDEO]

— Będziemy opowiadać sobie nawzajem, czym była wolność. Ja mam wrażenie, że jeżeli będzie ogłoszony w naszym kraju jakiś stan, to on będzie podzielony — mianowicie to np. Warszawa będzie objęta szczególnymi restrykcjami tak, że w centrum stanie się pusto, a inne miejscowości nie, lub ileś miejscowości może być w takiej sytuacji, a w mniejszych tego nie będzie, na razie — kontynuował jasnowidz na swoim kanale na YouTube.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

źródło: alaluna.pl

(Visited 1 640 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj