Głośny temat LGBT coraz bardziej przybiera na sile. Do akcji przyłącza się wielu polityków opozycji, szukając wielu okazji, by zaatakować rząd i prezydenta Andrzeja Dudę.

Do grona niezadowolonych dołączył poseł KO Krzysztof Mieszkowski, który słynie z lubowania się w politycznych happeningach.

Tym razem polityk napisał list do prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie „Margot” i tęczowych flag.

— Proszę wsłuchać się w głos Dunji Mijatović, komisarz ds. praw człowieka Rady Europy i podjąć interwencję, aby natychmiast zwolnić Margot i bezprawnie aresztowanych — napisał Mieszkowski.

Mieszkowski w ostrym tonie zwrócił się do głowy państwa i załączył kuriozalny list, w którym domaga się interwencji w sprawie agresywnego działacza LGBT Michała Sz. „Margot”. Jako argument podał, że w czasie manifestacji w Warszawie 7 sierpnia została naruszona godność osobista działaczy LGBT.

— Bezprawne aresztowanie przez policję 48 osób, nadużywanie siły, również wobec dziennikarzy i parlamentarzystów, czy odmowa okazania legitymacji służbowych to kolejny przykład represjonowania obywateli i eskalacji konfliktu, który wymaga pilnego wyjaśnienia — napisał poseł KO Krzysztof Mieszkowski.

Zobacz również: Giertych zakpił z katastrofy smoleńskiej. Mocna odpowiedź Ziemkiewicza

Przeczytaj również:  Suwałki. Zuchwała kradzież w kościele. Rozpoznajesz tę kobietę? [WIDEO]

Parlamentarzysta zdaje się jednak nie dostrzegać tego, że tęczowi zwolennicy zachowywali się bardzo agresywnie.

— Tak brutalne zachowanie służb wobec protestujących może służyć tylko jednemu – zastraszeniu wszystkich, którzy chcą protestować w obronie godności człowieka — wartości, na którą wielokrotnie powoływał się Pan w orędziu — stwierdził poseł opozycji.

W dalszej części wypowiedzi Mieszkowski, broniąc „Margot” stwierdził, że na wolności znajdują się o wiele groźniejsi przestępcy.

— Na wolności przebywają również pedofile w sutannach — grzmiał Mieszkowski.

Poseł opozycji zdaje się nie widzieć niczego złego w prowokacjach aktywistów LGBT, czy wieszaniu tęczowych flag na pomnikach.

— Tęczowe flagi na warszawskich pomnikach są aktem przymierza i rzeczywistego dialogu społecznego, by odwołać się do 8 rozdziału Księgi Rodzaju, który dla Pana Prezydenta powinien być szczególnie ważny — napisał Mieszkowski.

— Proszę wsłuchać się w głos Dunji Mijatović, komisarz ds. praw człowieka Rady Europy i podjąć interwencję, aby natychmiast zwolnić Margot —zaapelował na koniec polityk.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 1 025 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj