Dziennikarka Eliza Michalik nie może pogodzić się z nową decyzją zarządu PO. Wczoraj jednogłośnie w zastępstwie dla Kidawy-Błońskiej wybrano drugiego kandydata. Rafał Trzaskowski, obecny prezydent Warszawy, spróbuje swoich sił w wyścigu o najważniejszy urząd w kraju.

— Ciekawe, czy doczekam się kiedyś porządnego prezydenta, który nie traktuje zarządzania miastem jak trampoliny do kariery. Żenada — napisała Eliza Michalik.

Redaktor naczelny tygodnika „Newsweek” Tomasz Lis powiedział, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi, „czy Sikorski, czy Trzaskowski jest kandydatem, gotowym walczyć na siekiery i do ostatniej sekundy”.

To właśnie do tych słów odniosła się dziennikarka Eliza Michalik, która podsumowała nowego kandydata KO na prezydenta w mocnych słowach.

— Dziękujemy za pisowskiego komisarza w Warszawie. Ciekawe, czy doczekamy się kiedyś porządnego prezydenta, który nie traktuje zarządzania miastem jak trampoliny do kariery. Żenada — czytamy we wpisie dziennikarki.

— Krytykuję zmianę kandydata PO z powodów, opisanych dziś w felietonie dla portalu NaTemat. Ale jeśli już zdecydowano się na zmianę, Radosław Sikorski był, z wielu różnych powodów, także swoich międzynarodowych kontaktów i ikry, dużo lepszym kandydatem — dodała.

źródło: tysol.pl

(Visited 387 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj