Strona główna Polska Michalik wścieka się na wybór Trzaskowskiego: “Miasto jako trampolina do kariery. Żenada”

Michalik wścieka się na wybór Trzaskowskiego: “Miasto jako trampolina do kariery. Żenada”

4 min read
0
0
744
Eliza Michalik

Dziennikarka Eliza Michalik nie może pogodzić się z nową decyzją zarządu PO. Wczoraj jednogłośnie w zastępstwie dla Kidawy-Błońskiej wybrano drugiego kandydata. Rafał Trzaskowski, obecny prezydent Warszawy, spróbuje swoich sił w wyścigu o najważniejszy urząd w kraju.

— Ciekawe, czy doczekam się kiedyś porządnego prezydenta, który nie traktuje zarządzania miastem jak trampoliny do kariery. Żenada — napisała Eliza Michalik.

Redaktor naczelny tygodnika „Newsweek” Tomasz Lis powiedział, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi, „czy Sikorski, czy Trzaskowski jest kandydatem, gotowym walczyć na siekiery i do ostatniej sekundy”.

To właśnie do tych słów odniosła się dziennikarka Eliza Michalik, która podsumowała nowego kandydata KO na prezydenta w mocnych słowach.

— Dziękujemy za pisowskiego komisarza w Warszawie. Ciekawe, czy doczekamy się kiedyś porządnego prezydenta, który nie traktuje zarządzania miastem jak trampoliny do kariery. Żenada — czytamy we wpisie dziennikarki.

— Krytykuję zmianę kandydata PO z powodów, opisanych dziś w felietonie dla portalu NaTemat. Ale jeśli już zdecydowano się na zmianę, Radosław Sikorski był, z wielu różnych powodów, także swoich międzynarodowych kontaktów i ikry, dużo lepszym kandydatem — dodała.

źródło: tysol.pl

Reakcja
Przeczytaj również:  Kidawa-Błońska jest gotowa pokonać Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich: „Mam pomysł, jak to zrobić”
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Piotr Krzemiński
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Tomasz Lis nie kryje oburzenia ułaskawieniem Jana Śpiewaka: “Zła decyzja”

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił aktywistę Jana Śpiewaka, co nie spodobało się wielu osobo…