Dziennikarka Eliza Michalik słynąca ze swojej niechęci wobec partii rządzącej zamieściła kolejny prowokujący wpis. Jej słowa wzbudziły wiele emocji i zdecydowaną reakcję internautów.

Znana ze swoich kuriozalnych wypowiedzi Eliza Michalik wyraziła niepochlebną opinię na temat ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Jak podkreśliła, jest on „niemądry i niekompetentny„.

Internauci szybko jednak sprowadzili dziennikarkę na ziemię i przypomnieli jej, że to właśnie minister Szumowski jest liderem zaufania w wielu sondażach. Polityk za swoje dokonania jest również doceniany za granicą.

— To straszne, jaki niemądry i niekompetentny jest minister zdrowia. Przykro słuchać i przykro żyć w takim kraju — napisała Eliza Michalik.

Czyżby dziennikarka próbowała wszystkich przekonać, że sama ma większą wiedzę w temacie koronawirusa? Internauci okazali się bezlitośni dla Michalik i zamieścili wiele komentarzy, w których ustawili ją do pionu. Sugerowali nawet opuszczenie kraju.

— Za Arłukowicza byłoby lepiej. Nikt nie wiedziałby o wirusie. Kasa zamiast na respiratory poszłaby na pomoc Makreli, no i te szpitale, na co drugiej ulicy w końcu zostałyby zlikwidowane, a deweloperzy w spokoju budowaliby tam apartamentowce — napisał jeden z użytkowników portalu.

Przeczytaj również:  Kolejna wpadka w Dzień Dobry TVN. Filip Chajzer zapomniał, że ma włączony mikrofon?

— W czasie epidemii ciesz się wiosną Eliza jak radziła Kopaczowa, ponadczasowy fachowiec czy tam fachowczyni — czytamy w kolejnym komentarzu.

— Pani Elizo, ale zawsze można zmienić kraj i miejsce zamieszkania. Po co ma się pani męczyć i żyć w takim kraju? — zasugerował inny internauta.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 421 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj