Władze samorządowe poinformowały o wyborze Michała Tuska na stanowisko głównego specjalisty ds. inwestycji w Zarządzie Transportu Miejskiego w Gdańsku.

Informacje o nowej posadzie syna byłego premiera pojawiły się w Biuletynie Informacji Publicznej.

— Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko o głównego specjalisty ds. inwestycji w Zarządzie Transportu Miejskiego w Gdańsku został wybrany Pan Michał Tusk zamieszkały w Gdańsku. Wyżej wymieniony kandydat uzyskał niezbędną liczbę punktów. Zdaniem Komisji Rekrutacyjnej spełnia wymagania i warunki zawarte w ogłoszeniu oraz ma predyspozycje do pracy na powierzonym stanowisku — czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Zobacz również: Profesor Gut zdradził datę powrotu do normalności. Jeszcze trochę poczekamy [WIDEO]

Michał Tusk w 2012 roku był pracownikiem OLT Express Sp. z o.o., czyli firmy związanej z aferą Amber Gold. Syn byłego premiera był przesłuchiwany przed sejmową komisją śledczą ds. Amber Gold w 2017 roku.

Został również oskarżony przez polityków Zjednoczonej Prawicy o przekazywanie poufnych danych o lotniskach Marcinowi P., twórcy piramidy finansowej. Śledztwo Prokuratury Okręgowej w Łodzi ostatecznie zostało jednak umorzone. Linie OLT Express upadły pod koniec lipca 2012 r.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Zobacz również: Czy po szczepieniu trzeba nosić maseczkę? Bill Gates rozwiał wątpliwości

źródło: tysol.pl, tvp.info

(Visited 569 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj