Piosenkarz Michał Szpak należy do tych gwiazd, które często szokują media. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego przekazu i słów, którymi nierzadko atakuje partię rządzącą.

Michał Szpak nie kryje niechęci wobec obecnej narracji rządu, czemu często daje wyraz podczas swoich występów. Piosenkarz zaprezentował się podczas gali Medalu Wolności Słowa i to, co przykuło szczególną uwagę internautów, to jego zaskakujący strój. Artysta prawdopodobnie nawiązując do obecnej sytuacji w kraju, przebrał się w strój kaczki, która miałaby przypominać o prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim.

Znany z kontrowersyjnych kreacji Michał Szpak wystąpił w stroju, do którego przypiął do piersi obrazek całkiem pokaźnej kaczki. Internauci nie kryli rozbawienia tym, co zobaczyli. Ponadto zwrócili uwagę na podobieństwo stroju muzyka do sukienki z orłem, którą nosiła na sobie polska kandydatka na konkursie Miss Supernational 2021 — Natalia Balicka.

Zobacz również: Najnowszy sondaż wyborczy. Rośnie przewaga partii rządzącej nad opozycją

Zobacz również: Lech Wałęsa stanął w obronie Nitrasa i porównał Straż Graniczną do hitlerowców: Też wykonywali rozkazy [WIDEO]

Źródło: twitter.com, tysol.pl

(Visited 1 814 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Podwyżki cen prądu nawet o 900 procent. Donald Tusk: PiS sprowadził na Polskę czasy ciemne i zimne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj