Michał Piróg poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o fakcie zakażenia koronawirusem. Okazuje się, że tancerz zapadł na chorobę pomimo przyjęcia pierwszej dawki szczepionki przeciwko COVID-19.

Prezenter telewizyjny znany z popularnego „Top Model” otrzymał pozytywny test na koronawirusa. Tą informacją podzielił się z fanami na Instagramie.

— Coś mi się przyczepiło. Mimo przyjętej I dawki szczepionki dopadł mnie COVID — wyznał Michał Piróg w swoim poście, a internauci życzyli szybkiego powrotu do zdrowia.

Choreograf jest przykładem na to, że nawet przyjęcie szczepionki przeciwko COVID-19 nie gwarantuje nam, tego, że się nie zarazimy. Tak też jest w rzeczywistości — szczepionka sama w sobie ma za zadanie chronić nas jedynie przed ciężkim przebiegiem choroby. Najwyższą odporność na wirusa SARS-Cov2 możemy uzyskać dopiero po przyjęciu dwóch dawek.

Piróg uspokoił swoich wielbicieli, pisząc, że doświadcza u siebie łagodnych objawów, które przypominają przeziębienie.

— Przebieg choroby przypomina lekkie przeziębienie. Wszystko jest dobrze — napisał tancerz na Instagramie.

Ponadto zaapelował do wszystkich, aby szczepili się przeciwko COVID-19, ponieważ nie ma pewności, jak przebiegałaby jego choroba, gdyby nie zdecydował się na ten krok.

Przeczytaj również:  Załamujące prognozy analityków ZUS. Gigantyczna dziura

— Nie wiem, jakby było bez tej pierwszej dawki. Uważajcie na siebie — przestrzegł celebryta.

Zobacz również: Lech Wałęsa przedstawił listę „indywidualnych osiągnięć”. „To ja, ja, ja”

źródło: rmf24.pl

(Visited 1 610 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj