Michał Piróg nie mógł nie zabrać głosu w obliczu ostatnich głośnych wydarzeń w temacie LGBT. Tancerz ostro zaatakował Andrzeja Dudę i porównał jego najnowsze wystąpienie do przemocy domowej.

Michał Piróg nie chciał słuchać żadnych tłumaczeń ze strony prezydenta Dudy.

Zajął twarde stanowisko i powiedział — W domu wpi***ol i poniżenie, a do ludzi idziemy uśmiechnięci i odświętnie ubrani.

Prezydent Duda wywołał prawdziwą burzę w mediach, odkąd powiedział, że „LGBT to nie są ludzie, a ideologia„. Wielu aktorów i celebrytów nie szczędziło politykowi słów krytyki.

Zobacz również: Skandaliczny wpis Piróga. Zaatakował Kartę Rodziny

Teraz Michał Piróg zabrał głos na Twitterze i opublikował emocjonalny wpis. Artysta nigdy nie ukrywał swojej orientacji seksualnej, dlatego poczuł się szczególnie zaangażowany. Nie chciał nawet słuchać tłumaczeń prezydenta RP, który wyjaśnił, że jego słowa zostały wyjęte z kontekstu.

— Jakie to piękne z Pana strony i jakie Polskie. W domu wpi***ol i poniżenie a do ludzi idziemy uśmiechnięci i odświętnie ubrani. Obraz obłudy znam dobrze. Obserwowałem go od dzieciństwa i towarzyszy mi on niestety do dziś. Muszę przyznać, że nic mnie chyba bardziej nie obrzydza. A może to nie jest obłuda, tylko wewnętrznie skrywana prawda? — napisał dosadnie prezenter.

— Michale Twój komentarz jest bezbłędny — czytamy w komentarzach.

źródło: se.pl

(Visited 129 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Gowin wystartuje z list opozycji? Schetyna: “Droga, którą zmierzał przez tyle lat, jest zakończona"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here