Lockdown i rzeczywistość epidemicznych obostrzeń dają się we znaki wielu Polakom. Obywatele znużeni niekończącą się opowieścią reżyserowaną przez rząd, próbują prześmiewać obecne okoliczności. Wszystko po to, by łatwiej znosić to, do czego się ich zmusza.

Wiele osób nie przestrzega obowiązujących nakazów i walczy o powrót do normalności. Inni stosują się do zasad, nie mogąc jednak powstrzymać się od żartów. Wydaje się, że sytuacja w Polsce, jak i innych krajach Europy, jest podobnie chaotyczna i po prostu zła.

Zobacz również: Kuba Wojewódzki pędził 250 km/h. Jego „wyczynem” zainteresowała się policja

Czy ludzie zaczynają pozytywnie „wariować” i podążać w kierunku nieznanej dotychczas kreatywności? Wydaje się, że w co niektórych epidemia wyzwala nowy potencjał.

W sieci pojawiło się nagranie, które wywołało ogromny entuzjazm wśród internautów. Widzowie są zachwyceni młodym mężczyzną, który naśladując ruchy króla popu Michaela Jacksona, urządził występ na ulicy jednego z miast (prawdopodobnie Kraków). Młodzieniec dał wspaniały popis swoich umiejętności i poruszał się z niezwykłą płynnością oraz gracją. Jakby tego było mało, jego taniec mogli obserwować policjanci, którzy właśnie nadjechali radiowozem.

Zobacz również: Jackowski miał nową wizję. Czeka nas wojna? „Taka dziwna rzecz mi się kojarzy” [WIDEO]

— Zawsze mówiłem, że Michael żyje. Tylko teraz wyszedł się pokazać i myślał, że nikt nie rozpozna jego charakterystycznych ruchów… — czytamy pod nagraniem.

— TE RUCHY SA DEMONICZNE TO WYGLĄDA, JAKBY ŚLIZGAŁO SIĘ PO PRZESTRZENI — dodał inny internauta.

Źródło: YouTube.com

(Visited 1 941 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Kamil Durczok apeluje do Polaków i krytykuje państwowe media: "Za 500 złotych sprzedajemy się jak dzi*ki"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here