propolski.pl: Sławomir Mentzen

Mentzen w liście zwrócił się do Wolnościowców. „Ostatni raz Was proszę”

Prezes partii Nowa Nadzieja Sławomir Mentzen opublikował na Facebooku list otwarty do Wolnościowców. Poruszył w nim temat prawyborów na listy Konfederacji.

Nie brakuje konfliktu ws. jedynek na listach wyborczych do wyborów parlamentarnych między Wolnościowcami (Dziambor, Kulesza, Sośnierz), a partią KORWIN – Nowa Nadzieja.

Ci, którzy zwyciężą, zostaną poparci przez Nową Nadzieję jako kandydaci w okręgach, które przypadają dla tej partii na listy Konfederacji w wyborach parlamentarnych.

Polityk na początku obszernego wpisu wyjaśnił, dlaczego zwraca się akurat w ten sposób. Następnie zaapelował do kolegów, by wzięli udział w prawyborach.

– Piszę do Was publicznie, ponieważ wszelkie inne metody zawiodły, a bije już ostatni dzwonek. Za chwilę minie termin, do którego będzie można zgłaszać swój udział w prawyborach, a wy do tej pory jeszcze się nie zgłosiliście. Nie rozumiem waszej decyzji i po raz ostatni apeluję do was o opamiętanie się i wzięcie udziału w prawyborach. Nie wiem, na co liczycie. Jeżeli nie weźmiecie udziału w prawyborach, nie dostaniecie jedynek na listach Konfederacji. Tu się już nic innego nie wydarzy, nie będzie kolejnych zwrotów akcji. Ten pociąg ruszył, cały czas przyspiesza i macie ostatnią szansę, żeby do niego wskoczyć – napisał Sławomir Mentzen.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zmasowany atak rakietowy na Ukrainie. Słychać było odgłosy wybuchów

List otwarty do Wolnościowców. Piszę do Was publicznie, ponieważ wszelkie inne metody zawiodły, a bije już ostatni…

Opublikowany przez Sławomira Mentzena Czwartek, 29 grudnia 2022

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these