Irena Kamińska-Radomska to jedna z mentorek programu TVN „Projekt Lady”, która słynie z nienagannych manier. Kobieta w dosadny sposób skomentowała strój Rafała Trzaskowskiego, który nosił podczas wizyty w Pałacu Prezydenckim.

Prezydent Warszawy na spotkanie z Andrzejem Dudą założył ciężkie buty, które zdaniem stylistki nie pasowały do garnituru i białej koszuli. Mentorka Irena podsumowała tę wpadkę krótko: — Popełnił poważne faux pas.

Do spotkania polityków doszło pod koniec lipca, a zdjęcia ze wspólnej rozmowy obiegły ogólnopolskie media. Część osób również była zdania, że Trzaskowski powinien jednak dobrać bardziej eleganckie obuwie na tak ważne spotkanie. Mentorka z „Projektu Lady”, w którym przemianę przechodzą „trudne” dziewczyny, wie, co to znaczy mieć dobre maniery.

Kamińska-Radomska jest prawdziwą ekspertką w tym temacie. Nie ma więc wątpliwości, że Rafał Trzaskowski nie ubrał się stosownie do tej sytuacji.

— Na następne spotkanie powinien założyć po prostu buty, które są właściwe na wizytę do prezydenta. Jest to nic innego jak po prostu strój wizytowy. Jeżeli ktoś jest koneserem i lubi bawić się modą, bądź dress codem, to o tym wie — skwitowała, tłumacząc, że najlepiej, gdyby założył czarne buty ze skóry, z pięcioma dziurkami na sznurówki.

źródło: kobieta.onet.pl

(Visited 818 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj