Niedawno media obiegła informacja o tym, że Krzysztof Krawczyk jest zakażony koronawirusem. Fani i sympatycy wokalisty zaniepokoili się jego stanem zdrowia. W tej sprawie głos zabrał menager artysty, który uspokaja.

Krzysztof Krawczyk od roku nie występuje publicznie. Pomimo dbania o siebie, społecznej izolacji i zaszczepienia się na COVID-19, wokalista nie zdołał uchronić się przed zakażeniem. O fakcie poinformował na Facebooku 23 marca. Jak się obecnie czuje?

Zobacz również: Pandemia niszczy zdrowie psychiczne nastolatków. „Ogrom młodych z PTSD, depresją i atakami paniki”

Żona artysty uspokoiła, że jej mąż jest w dobrym stanie, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nie ma również problemów z oddychaniem i nie leży pod respiratorem.

— Ma łagodną formę koronawirusa — zapewniła kobieta.

Zobacz również: Mentzen uderza w ministra Niedzielskiego i rząd: „Nie śpią po nocach, bo trzymają kredens i walczą z wirusem”

Andrzej Kosmala, menager wokalisty opublikował wpis na swoim Facebooku, w którym również oznajmił, że artysta czuje się dobrze. Nie mógł jednak milczeć w obliczu wielu nienawistnych komentarzy, które pojawiły się w sieci.

— Kochani nie jest źle z Krzysztofem. Choć złośliwcy, kiedy podaję takie wiadomości, uważają, że to pijar. Jeden zapytał, dlaczego podajemy takie wiadomości o Krzysztofie Krawczyku, a nie Janie Kowalskim? Choćby dlatego, że Jan Kowalski nie nagrał przebojów „Rysunek na szkle”, „Parostatek”, „Jak minął dzień” czy „Byle było tak”. Kiedy wreszcie w tym kraju zginie zawiść? Kiedy czytam te krytyczne uwagi, sprawdzam, skąd pochodzą i są to jednorazowo założone konta, żeby przyłożyć znanemu człowiekowi. Polska zawiść! — napisał Kosmala.

Kochani nie jest źle z Krzysztofem.Choć złośliwcy kiedy podaję takie wiadomości uważają,że to pijar.Jeden zapytał…

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Sobota, 27 marca 2021

źródło: plotek.pl

(Visited 295 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj