Menadżer Maryli Rodowicz Bogdan Zep. rozmawiał z portalem JastrzabPost.pl i wyjawił, dlaczego piosenkarka w tym roku nie wystąpi w telewizji podczas Sylwestra. Gwiazda do tej pory była bardzo aktywna i od lat obecna na telewizyjnej estradzie.

Co stało się tym razem, że nie usłyszymy jej przebojów na żywo? — W tym roku prywatnie. Nie występujemy nigdzie — mówił Bogdan Zep.

Do sprawy odniosła się sama zainteresowana, która wyjaśniła powody takiego stanu rzeczy. Powiedziała, że nigdzie nie dostała zaproszenia, co stanowi dla niej duże zaskoczenie.

Zobacz również: „Dobrowolne” szczepienia? Awans, kursy i szkolenia jedynie dla zaszczepionych żołnierzy

— Nie będzie mnie w tym roku na sylwestrze nie z mojej winy, a telewizji. Ani Polsat, ani TVP mnie nie zaprosiło, co zgodzę się, że jest skandalem. Zdziwiłam się, bo ja chętnie zawsze przyjmowałam zaproszenia. Odmrożenia Maryli na ten ostatni dzień roku były już kultowe i legendarne. Pomyślałam więc, że jutro, czyli dzień przed sylwestrem zrobię wieczorem online własnego sylwestra Maryli i wszystkich ubiegnę. A 31 grudnia spędzę noc w domu latając po kanałach w telewizorze — przekazała Rodowicz.

Przeczytaj również:  Dziennikarka Polsat News odchodzi z pracy po 15 latach

źródło: tysol.pl

(Visited 4 683 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj