Martyna Wojciechowska zapozowała do najnowszej okładki magazynu „Viva” i wyraziła swoją solidarność ze wszystkimi kobietami. Podróżniczka nie kryje swojego oburzenia po wyroku TK w sprawie aborcji eugenicznej i otwarcie wspiera wszystkie protestujące.

Martyna Wojciechowska wystąpiła na zdjęciu topless i udzieliła mocnego wywiadu, w którym odniosła się do obecnych wydarzeń.

— Sesja i wywiad do magazynu VIVA! powstały, zanim Polskę zalała fala protestów, ale teraz materiał ten JEST TYM BARDZIEJ AKTUALNY I NA CZASIE. Odkąd pamiętam, mężczyźni próbowali objaśniać mi świat. Mówili jak żyć, co mi wolno, a czego nie wypada. Żartowali i dokuczali, że się biorę za tzw. „męskie zajęcia”, bo przecież: „Co baba może o tym wiedzieć?!” — mówili. DOŚĆ! JESTEM WYSTARCZAJĄCA! Każda z nas jest! Wystarczająco piękna, mądra, inteligentna, jest wystarczająco dobrą mamą! I wiemy, co jest dla nas dobre, prawda?
Dlatego musimy działać razem, okazywać sobie życzliwość! #WSPIERAMNIEOCENIAM — napisała Martyna Wojciechowska.

Zobacz również: Sondaż Kantar: Duży spadek poparcia dla PiS. Ruch Hołowni rośnie w siłę

Pod wpisem pojawiło się wiele reakcji internautów, którzy podobnie jak dziennikarka popierają Strajk Kobiet.

Przeczytaj również:  Berkowicz ostro o Polskim Ładzie: „Wprowadza totalny burdel już do systemu podatkowego” [WIDEO]

— Jest pani piękną i mądrą kobietą! Pani Martyno, uwielbiam panią! — czytamy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Sesja i wywiad do magazynu VIVA! powstały zanim Polskę zalała fala protestów, ale teraz materiał ten JEST TYM BARDZIEJ AKTUALNY I NA CZASIE✌️ Odkąd pamiętam mężczyźni próbowali objaśniać mi świat. Mówili jak żyć, co mi wolno, a czego nie wypada. Żartowali i dokuczali, że się biorę za tzw. „męskie zajęcia”, bo przecież: „Co baba może o tym wiedzieć?!” – mówili. DOŚĆ! JESTEM WYSTARCZAJĄCA! #IAMENOUGH Każda z nas jest! Wystarczająco piękna, mądra, inteligentna, jest wystarczająco dobrą mamą! I wiemy co jest dla nas dobre, prawda? Dlatego musimy działać razem, okazywać sobie życzliwość! #WSPIERAMNIEOCENIAM A Ty? M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

źródło: plotek.pl

(Visited 393 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here