Mariusz Pudzianowski, zawodnik MMA i organizacji KSW, wypowiedział się na temat LGBT. Jeszcze rok temu polski siłacz w programie Andrzeja Kostyry na YouTube został zapytany o kwestię osób homoseksualnych.

Zawodnik MMA nie ukrywał, że jest osobą tolerancyjną, lecz tylko do pewnego momentu.

— Jestem tolerancyjny dla tych ludzi, ale nie lubię, nie akceptuję obnoszenia się z tym wszystkim. Mi to nie przeszkadza, ale gdy obok mnie, metr ode mnie dwóch panów będzie się obściskiwało czy buzi sobie dawało, to powiem brutalnie: Wypier… — powiedział „Pudzian”.

Zobacz również: Mocne nagranie. Katarzyna Żukiewicz nazwała Polaków „ścierwem”, a beneficjentów 500 plus „wieśniakami jeba**mi”

— Mówię to tak delikatnie. Czegoś takiego nie toleruję ani nie zaakceptuję — dodał, próbując uzasadnić swoje stanowisko.

— Żyjemy w Polsce i nie próbujmy do Polski sprowadzać zachodu. Francja ma swoją kulturę, Anglia ma swoją kulturę, Polska ma swoją kulturę i tradycję, żyjmy w takim środowisku, w jakim się wychowaliśmy. Jedźcie do Francji, tam się możecie całować na ulicach, na ławkach, możecie sobie tam nawet na ulicy robić dobrze — powiedział najsilniejszy Polak.

źródło: w-locie.pl

(Visited 11 168 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj