Mariusz Pudzianowski w mocnym tonie zwrócił się do internautów, mówiąc, że zawsze stanie po stronie Polski i będzie jej bronił.

– Pójdę na pierwszą linię i będę bronił kraju! – powiedział sportowiec, odnosząc się do pytania o obronę ojczyzny.

– Bardzo dużo pytań zadajecie w komentarzach, a co jeden mądrzejszy chce mnie pouczać – co ja mam robić. Jeden i drugi nie pouczaj mnie, bo prędzej ja bym stanął na tej pierwszej linii, niż Ty. Twoje walizki prędzej już są spakowane i stoją w korytarzu. Jak nadarzy się okazja, to zwiniesz majdan i pójdziesz w cholerę – powiedział Mariusz Pudzianowski.

– Mi podoba się bardzo podejście braci Kliczko. Walczyli w ringu o swój kraj, za swoją flagą. Ja mam podobnie. Sami byliście, gdy akurat przez 25 jeździłem po świecie i nigdy nie wstydziłem się Polski. Moją ojczyzną jest Polska, tu byłem wychowany i tu zostanę. Nie spakuję walizek – dodał Pudzian.

– Pójdę na pierwszą linię i będę bronił kraju. A najgorzej to mnie denerwują pseudo bohaterowie. Panowie w garniturkach chodzą, panowie wielce się mądrzą, co by nie zrobili. W dupie byli, gówno mogą poza tym czczym gadaniem i już walizki mają spakowane. Cokolwiek się stanie, czy to kapiszon strzeli i już ich nie będzie – podkreślił mistrz KSW, który nie krył swojej zdecydowanej postawy. Zaznaczył przy tym, że nikt nie powinien mówić mu, jak ma się zachowywać.

– A my zostaniemy i będziemy musieli z tym wszystkim uporać się i wojować. Niech niektórzy nie mówią mi, co ja mam robić. Ja wiem, co mam robić. Jeden czy drugi. Mało wiatr go nie przewróci, a najwięcej się mądrzy i będzie mi mówił, czy ja mam trenować, czy nie trenować, czy ja mam pomagać, czy nie pomagać. Ja mogę dużo, nie muszę tego pokazywać. Bardzo dużo ludzi znam z Ukrainy i z nimi też pracuję, więc nie mówcie mi – co ja mam robić – podsumował Pudzianowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ziemkiewicz nie wytrzymał i ostro podsumował Bodnara: „Chyba nie do wszystkich dotarło…”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sośnierz, Dziambor, Kulesza ogłaszają start partii Wolnościowcy. Na czym opiera się jej program? [WIDEO]

źródło: YouTube

(Visited 490 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj