Nowa partia „Wolnościowcy” poszerzy formułę Konfederacji. Politycy, którzy ją stworzyli, wystąpili podczas konferencji prasowej. To kolejna wielka zmiana i siła w ramach Konfederacji.

Projekt powstał z inicjatywy trzech parlamentarzystów: prezesa „Wolnościowców” Artura Dziambora, a także wiceprezesów: posła Jakuba Kuleszy i posła Dobromira Sośnierza.

Będzie to dodatkowa opcja dla wyborców, którzy są sympatykami Konfederacji. Pomysł na wzbudzać większe zainteresowanie wśród zwolenników ugrupowania.

Na czym opiera się program partii? Przede wszystkim na wolności gospodarczej, osobistej i politycznej.

– Wolność gospodarcza to pierwszy filar naszej partii. Chodzi o wolność, o której będziemy mówili przede wszystkim. Chodzi o deregulację gospodarki, która wynika z tego, co dzisiaj mamy, co dzisiaj cały czas drąży nasze życie gospodarcze. To, co dzisiaj przeszkadza przedsiębiorcom, czyli skomplikowane prawo, wieczna niepewność tego, czy rząd zdecyduje w tym miesiącu podnieść, obniżyć, ograniczyć, spowodować, że będzie trzeba dodatkowe dokumenty składać, czy spowodować, że będzie trzeba w jakikolwiek sposób jeszcze bardziej się naginać – wyjaśnił Artur Dziambor.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje pisarka Maja Lidia Kossakowska. Zginęła w tragicznych okolicznościach

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Manuela Gretkowska zachwycona Trzaskowskim: „Polska chce miłości, a nie tylko pier****nia”

Startuje partia #Wolnościowcy!

Startuje partia #Wolnościowcy! #Wolnościowcy

Opublikowany przez Wolnościowcy Poniedziałek, 23 maja 2022

źródło: Facebook

(Visited 147 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  [SONDAŻ] Kogo popierają Polacy? 5 ugrupowań w Sejmie. Wyniki niebezpieczne dla PiS?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj