Mariusz Max Kolonko nie daje za wygraną. Pomimo porażki poniesionej podczas wyborów parlamentarnych znany prezenter nie zamierza rezygnować z dalszego rozwoju kariery. Okazało się, że były korespondent Telewizji Polskiej w USA ma ambitne plany, którymi podzielił się z internautami.

Max Kolonko zamieścił wpis na jednym z portali społecznościowychktóry sugeruje, że bardzo poważnie rozważa start w wyborach prezydenckich.

— Powołałem sztab #R do sprawdzenia możliwości mojego startu w wyborach prezydenckich w Polsce — napisał na Facebooku Mariusz Max Kolonko.

— Dziękuje za wsparcie #R — cala reszta: obecnie nie macie w Polsce PRL NIKOGO kto mógłby zagrozić re-elekcji Lying Andy wiec będziecie żyć w tym socjalistycznym szambie następne 5 lat twoje szambo — twój problem wiec adios z mojego profilu bye bye — dodał w jednym z komentarzy.

Do tej pory wiadomo, że w wyborach prezydenckich wystartują reprezentanci Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PSL, prezenter TVN Szymon Hołownia oraz urzędujący prezydent Andrzej Duda. Odnośnie Konfederacji decyzja ta nadal nie jest pewna.

Plany Maxa Kolonko nie zostały jednak potraktowane przez internautów poważnie. Pod jego wpisem znalazło się dużo prześmiewczych i wątpiących komentarzy, które nie zachęcają do kontynuowania planów.

źródło: wsensie.pl

(Visited 441 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj