Szef MON Mariusz Błaszczak ogłosił na swoim profilu na Twitterze, że zachorował na COVID-19, a obecnie przebywa na kwarantannie.

— Niestety, koronawirus dopadł również mnie. Czuję się dobrze, będę wykonywał swoje obowiązki podczas izolacji. Uważajmy na siebie i stosujmy się do zasad bezpieczeństwa — napisał w mediach społecznościowych polityk.

Tymczasem sieć obiegły zdjęcia z posiedzenia Sejmu (26 stycznia), na którym widać jeszcze ministra Błaszczaka, który rozmawiał z wicemarszałkiem Sejmu Ryszardem Terleckim, a także prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

Minister obrony narodowej 10 grudnia przyjął trzecią dawkę szczepienia przeciwko koronawirusowi. Apelował wówczas do obywateli, by także się szczepili.

— Tylko od nas zależy, jak szybko pokonamy epidemię. Zachęcam wszystkich do udziału w programie szczepień! Bądźmy bezpieczni i odpowiedzialni! — pisał wtedy szef MON.

Coraz więcej lekarzy i ekspertów zachęca do szczepień, co ma pomóc w uchronieniu się przed mutacją Omikron, która charakteryzuje się wysoką zakaźnością.

Zobacz również: Andrzej Gołota wezwany do wojska. Żona pięściarza ujawniła, co zamierza zrobić 54-latek

Zobacz również: Nagranie z Trumpem grającym w golfa podbija sieć. Przy okazji padła ważna deklaracja [WIDEO]

źródło: Twitter.com

(Visited 300 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj