propolski.pl: Marcin Najman

Marcin Najman ostro w sprawie szczepionek: „Czym to się różni od kanibalizmu?”

Marcin Najman wygłosił śmiałą teorię na temat szczepionek przeciwko COVID-19. Były pięściarz nie przebierał w słowach i przedstawił zdumiewającą koncepcję. „El Testosteron” porównał szczepienie do zjadania zabitych dzieci.

W czasie pandemii lekarze i eksperci podkreślają, że nasze zdrowie i życie mogą uratować jedynie szczepienia. Marcin Najman obawiając się reakcji na swój śmiały wpis, zablokował możliwość dodawania komentarzy.

— Dla mnie to odczłowieczanie ludzi. Czy gdyby panował ogromny głód i groziłaby wam z tego powodu śmierć, dalibyście swoją zgodę na mordowanie dzieci i ich zjadanie? — napisał w swoim poście Najman.

Do wypowiedzi Najmana odnieśli się eksperci z inicjatywy Nauka Przeciw Pandemii, którzy wyjaśnili, że mechanizm tworzenia szczepionek nie różni się od procesów od lat stosowanych w medycynie.

Zobacz również: Trzaskowski i Hołownia mają powód do radości. Razem na czele sondażu

— Szczepienia przeciw COVID-19 ratują życie. Wskazywanie, że jedne szczepionki są mniej moralne od innych, to budowanie ogólnej do nich niechęci. A powinna przyświecać nam troska o każdego bliźniego. Zaszczepienie — jakąkolwiek szczepionką przeciw COVID-19 — jest najlepszym świadectwem tej troski, również o dzieci nienarodzone — przekazano w oświadczeniu przekazanym Polskiej Agencji Prasowej.

By dodatkowo wyjaśnić kwestię pozyskania materiału do badań, napisano:

— Zabiegi nie zostały przeprowadzone celowo i w żaden sposób pobranie nie wpłynęło na decyzję o przeprowadzeniu aborcji. Komórki z tkanek pobrano przy okazji, w celach badawczych. Uzyskane komórki udało się hodować, więc je zachowano. W podobny sposób pozyskuje się komórki do badań od osób dorosłych zarówno za życia, jak i po śmierci — czytamy.

Źródło: radiozet.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these