Marcin Meller obwieścił, że kończy współpracę z telewizją TVN 24. Prezenter pracował w tej stacji kilkanaście lat. Został najlepiej zapamiętany za sprawą programu „Drugie śniadanie mistrzów”.

Program był emitowany w soboty o godz. 12:10 i angażował mnóstwo czasu prowadzącego. Okazuje się, że stało się to jedną z głównych przyczyn jego pożegnania się ze stacją.

– Drodzy i Szanowni, w sobotę 19 listopada po raz ostatni poprowadzę ‚Drugie śniadanie mistrzów’. Cytując klasyka: wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija. Po blisko czternastu latach zarwanych weekendów czas powiedzieć stop – napisał Marcin Meller na Facebooku.

– Uwielbiam swój program, to były cudowne spotkania, poznałem tłum przeciekawych ludzi, a że jeżdżę bardzo dużo po Polsce, regularnie spotykając się z czytelnikami, wiem, że jak Polska długa i szeroka, wszędzie mieszkają fani ‚Drugiego śniadania mistrzów’, dla których sobotnie południa były miły rytuałem jak spotkania z przyjaciółmi. Wiem to wszystko, łezka kręci się w oku, ale już nie daję rady, po prostu. Czas ucieka, wieczność nie czeka, starczy mówienia, że tatuś w sobotę znowu w pracy. Jednak nie mówię ‚żegnajcie’, a tylko ‚do widzenia’ – dodał dziennikarz.

Prezenter opublikował również na pamiątkę zdjęcie z pierwszego odcinka.

– Foto z pierwszego DŚM, jeszcze w kawiarni Szparka na placu Trzech Krzyży, styczeń 2009. Razem z Muńkiem, Andrzejem Mleczko i Bogusławem Lindą. Czwarty gość, a raczej gościni nawaliła w ostatnim momencie – napisał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ten przysmak kosztuje coraz więcej. W Poznaniu rekord

Drodzy i Szanowni, W sobotę 19 listopada po raz ostatni poprowadzę Drugie Śniadanie Mistrzów. Cytując klasyka:…

Opublikowany przez Marcin Meller Wtorek, 8 listopada 2022

źródło: Facebook / wp.pl

(Visited 524 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj