propolski.pl: Prof. Środa o Polsce

Magdalena Środa o Jaśkowiaku: „Kto będzie pierwszą damą? Jest po rozwodzie i po wielu przygodach na mieście”

Jacek Jaśkowiak ku zaskoczeniu wszystkich ogłosił niedawno, że chce kandydować na prezydenta RP. Prezydent Poznania wysłał swoje zgłoszenie praktycznie w ostatnim momencie i teraz ubiega się o nominację Koalicji Obywatelskiej. Na razie większe szanse ma Małgorzata Kidawa-Błońska, która jest aktywnie promowana przez partię. Do tej sprawy odniosła się prof. Magdalena Środa.

O polityku w negatywnym kontekście wypowiedziała się Magdalena Środa, która była gościem Radia ZET. Znana feministka uważa, że Jacek Jaśkowiak nie do końca nadaje się do roli prezydenta RP, ponieważ jego moralność pozostawia wiele do życzenia.

Prezydent stolicy Wielkopolski był w związku małżeńskim z Joanną Jaśkowiak, która wykonuje zawód notariusza. Ma dwóch synów, jeden z nich pochodzi z małżeństwa, a drugi z nieślubnego układu. Sam Jaśkowiak miał się dowiedzieć o posiadaniu drugiego potomka dopiero w 2010 r. Kilka lat później małżonkowie przechodzili kryzys, a w 2017 r. Joanna Jaśkowiak zażądała rozwodu.

— Pytanie do prezydenta Jaśkowiaka kto będzie pierwszą damą. Jest po rozwodzie i po wielu przygodach na mieście. To nie magiel, on o tym mówi. Napisał nawet książkę, prowadziłam spotkanie z nim na ten temat. Przyznaje się do posiadania dziecka na mieście — powiedziała Magdalena Środa, krytykując życie osobiste prezydenta Poznania.

źródło: dzienniknarodowy.pl 

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these