Magda Gessler nie udziela się zbyt często w kwestiach politycznych. Tym razem zabrała jednak głos i podpadła sporej grupie swoich wielbicieli. Ostatnio, z powodu małego żartu, gwiazda „Kuchennych rewolucji” naraziła się tej części swoich fanów, którzy wspierają Andrzeja Dudę.

Restauratorka wyśmiała głośną sprawę z telefonicznym żartem, którego ofiarą padł prezydent. Zadrwiła więc z całej sytuacji, publikując zdjęcie ze słuchawką przy uchu, które podpisała: Halo…Pałac Prezydencki? Pod jej wpisem bardzo szybko rozpętała się burza w komentarzach.

Fani, którzy nie przepadają za Andrzejem Dudą, ochoczo przyklasnęli swojej idolce. Spora jednak część zaczęła krytykować restauratorkę, sprzeciwiając się jej słowom:

— Pani Magdo jest Pani koneserem kulinarnym i niech tak zostanie. Bardzo Panią lubię i cenię, ale do polityki nie powinna się Pani mieszać, a drwić w ten sposób z Prezydenta to już Pani nie przystoi. Nie ładnie Pani Magdo — czytamy w komentarzu.

— Oj oj Pani Magdo przeciąga Pani strunę to niebezpieczne, a to działa samo słowo Prezydent Polski zobowiązuje do szacunku. Jest takie powiedzenie co dajesz to dostajesz — napisał inny internauta.

źródło: dziennik.pl

(Visited 175 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj