Magda Gessler zabrała głos w bieżących sprawach. Gwiazda TVN w mocnych słowach wypowiedziała się o Polakach i oceniła ich przedsiębiorczość.

Gwiazda Kuchennych Rewolucji oraz Masterchef wyznała, że jej droga do kariery wcale nie była łatwa. Uratowały ją pieniądze po pierwszym mężu, a potem sprawy same się potoczyły. Teraz pozwoliła sobie na ostrą krytykę pod adresem Polaków. Nie wszystkim przypadło to do gustu, a w komentarzach zawrzało.

— Jesteśmy biedni w sferze psychiki. Słabi, nieodporni na stres. Przepracowani. Gonimy za tym amerykańskim snem – chcemy mieć dom, samochody, wysokiej jakości RTV. Cierpimy na wieczny brak czasu. Przypłacamy to bezdechem, stresem, depresją — stwierdziła Gessler.

Zobacz również: Wałęsa o polskiej demokracji: Mafie, zbiorowiska i interesy

— Zadłużeni, obarczeni kredytami, kartami debetowymi. Funkcjonują często na krawędzi bankructwa. Wiele lat temu uwierzyli w świat kolorowych reklam, gdzie piękna, szczęśliwa rodzina siada do obiadu i delektuje się swoją obecnością. Wszyscy chcieliby tacy być, ale w rzeczywistości niewielu na to stać — kontynuowała restauratorka.

źródło: wlocie.pl

(Visited 883 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Borys Szyc zachwala dietę roślinną: "Dla planety dobre”. Internauci przypomnieli mu o hamburgerach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here