Jedna z najpopularniejszych restauratorek polskiej telewizji zwróciła się do swoich fanów ze specjalnym apelem.  Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy — napisała Magda Gessler na Facebooku.

Magda Gessler zamieściła na swoim profilu kolejny „apel środowy” o wyjątkowo politycznym zabarwieniu.

— Za 10 dni… 28 czerwca staniemy przed najważniejszym wyborem ostatnich miesięcy. Staniemy oko w oko z naszym sumieniem, godnością, sercem. Za nami krwawa historia, pokolenia ludzi, które w wielkim trudzie budowały Polskę. Dlatego przypominam, że w wyborze nie jesteśmy sami. Wybieramy również w ich imieniu!!! W imieniu Polaków i Polek, dzięki którym dziś mamy głos i możemy coś zmienić! Zróbmy to dla naszych rodzin, dzieci, wnuków, przyszłych pokoleń. Dajmy im możliwość życia w godnych, bezpiecznych, uczciwych warunkach — apelowała Gessler.

Zobacz również: Drugi wnuk Lecha Wałęsy skazany na więzienie. Dziś usłyszał wyrok za pobicie turysty

Gwiazda TVN-u apelowała o aktywny udział w zbliżających się wyborach oraz przypomniała o obowiązku dopisywania się do list.

— W kraju tolerancyjnym, rozwijającym się i mogącym konkurować z najlepszymi na świecie. W kraju, w którym godność i uczciwość mają znaczenie, a prawa każdego człowieka są szanowane! W kraju, w którym nasze dzieci i wnuki wyrosną na mądrych, światłych, gotowych do podjęcia wyzwań ludzi. Otwartych na świat i gotowych na niego! W kraju, w którym każde marzenie będzie realną obietnicą jutra! — napisała w podniosłym tonie restauratorka.

Dodała, że bardzo ważnym jest, by spełnić konkretne wymogi umożliwiające głosowanie.

— Przypominam, o obowiązku dopisania się do listy wyborców, jeśli nie będziecie głosować w miejscu zameldowania!!!! Tak, to jest obowiązek! Twój głos jest ważny!! Wybieramy coś cennego – naszą przyszłość, nasz rozwój, naszą wolność !!!! Zdaję sobie sprawę z tego, że obecne warunki nie dają nam gwarancji bezpieczeństwa… pod wieloma względami… wierzę jednak, że … jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy…. — zakończyła swój wpis celebrytka.

źródło: kultura.onet.pl

(Visited 83 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj