propolski.pl: Maciej Orłoś

Maciej Orłoś znika z Radia Nowy Świat. Wyjawił powód

Maciej Orłoś opublikował w mediach społecznościowych post, w którym poinformował, że zawiesza współpracę z internetowym Radiem Nowy Świat. Dziennikarz wyjawił powód swojej decyzji.

– Ustaliliśmy z redaktorką naczelną, że kiedyś przy bardziej sprzyjających warunkach i mojej większej dyspozycyjności będę mógł wrócić na antenę – poinformował.

Orłoś dodał, że ma wiele pracy i obowiązków, dlatego musiał zrezygnować ze wspomnianej współpracy.

– W ostatnich miesiącach mam dużo zawodowych działań o charakterze komercyjnym oraz związanych z prowadzeniem mojego kanału na YouTubie – uniemożliwia mi to zachowanie regularności w prowadzeniu poniedziałkowych, porannych audycji. Dlatego z ogromnym żalem, ale muszę na razie zawiesić moją obecność na antenie radia – ogłosił dziennikarz, który z Radiem Nowy Świat pracował od sierpnia 2020 roku.

Kanał YouTube należący do Orłosia cieszy się dużą popularnością. Jego materiały były wyświetlane 30 mln razy.

We wrześniu media informowały o wielkich problemach Orłosia z Urzędem Skarbowym. Kontrahenci dziennikarza mieli dostać pismo, z którego jednoznacznie wynika, że „jest zadłużony na prawie 500 tysięcy złotych i jeśli kontrahenci mają względem niego zobowiązania finansowe, to muszą je uregulować, wysyłając pieniądze do Urzędu, nie bezpośrednio do Orłosia”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Złe wiadomości ws. Roberta Lewandowskiego. Wydano oświadczenie

źródło: Onet / plejada.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these