Była przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer w rozmowie z Polsat News wytypowała polityka, który jej zdaniem nadaje się na urząd premiera Polski. Wskazała Rafała Trzaskowskiego.

Katarzyna Lubnauer rozmawiała z Polsat News na temat lidera opozycji.

Trzaskowski to lider opozycji i kandydat na premiera stwierdziła była przewodnicząca Nowoczesnej.

Dziś największe szanse ma Rafał Trzaskowski, ponieważ tylko on wszedł do drugiej tury wyborów prezydenckich i zdobył ponad 10 mln głosów. To naturalny lider, kandydat na premiera argumentowała Lubnauer pytana przez dziennikarzy Polsat News.

Posłanka odniosła się również do gorącego konfliktu w obozie Zjednoczonej Prawicy. Wyraziła nadzieję, że na nieprzyjemnej atmosferze w Porozumieniu zyska opozycja, a wojna wewnątrz rządu doprowadzi do przyspieszonych wyborów.

Widać, że Bielan silnie kołysze łódką, chce podważyć zaufanie do Gowina. Gowin, który już raz przeszedł z jednej strony na drugą, wie, że ma szansę przejść na „jasną stronę mocy” i zasilić opozycję oceniła.

Na sam koniec zapewniła, że byłaby gotowa iść na współpracę z Jarosławem Gowinem, gdyby miało to zaowocować odsunięciem PiS od władzy.

Przeczytaj również: „Nie jestem alfą i omegą. Nie umiem policzyć”. Posłanka PO w RMF FM. Zaborski nie wytrzymał: „Ale ja będę pytał!”

Przeczytaj również: „Washington Post” pisze o Lempart i ataku na media. Tymi słowami wzywa Bidena, by wziął się za Polskę

Źródło: Do Rzeczy

(Visited 2 063 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Premier Morawiecki obiecuje: Polska będzie jednym z najlepiej skomunikowanych krajów w Europie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here