Podczas niedzielnego odcinka „Dzień dobry TVN”, tuż po „Top 5″ Joe Bidena opublikowano listę ulubionych utworów Donalda Tuska. Zapewne jesteście ciekawi, jaki gust muzyczny ma były premier.

Z pewnością będziecie zaskoczeni, gdy zapoznacie się z piosenkami, które najczęściej wybiera były szef RE. W niedzielnym odcinku „Dzień dobry TVN” pojawiła się wzmianka o ulubionych utworach popularnych polityków. Widzowie dowiedzieli się m.in. czego, słucha prezydent USA, Joe Biden.

Zobacz również: Prof. Simon krytykuje postępowanie Polaków. Koronasceptyków odsyła do psychiatry

Pojawiła się również playlista byłego premiera Donalda Tuska, którego gust muzyczny może bardzo zaskakiwać. Okazuje się, że polityk, preferuje głównie polską muzykę i ceni sobie klasykę oraz prostotę. Szczególnie lubi te utwory, które powstały w czasach jego młodości, czyli w latach 60., 70. i 80. Wszystko wskazuje więc na to, że Tusk wybiera prawdziwe perełki muzyczne.

Oto jego ulubione tytuły:

Edmund Fetting — Nim wstanie dzień
Perfect — Nie płacz Ewka
Ewa Demarczyk — Pocałunki
Marek Grechuta — Ocalić od zapomnienia
Breakout — Usta me ogrzej

Przypomnijmy również nagranie sprzed dwudziestu czterech lat, które Tusk sam opublikował na Instagramie. To doskonały dowód na to, że polityk lubuje się w muzyce i sam nie obawia się śpiewać. Na wideo możemy posłuchać, jak szef EPL prezentuje kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Wspomnienie twórczości Donalda Tuska bardzo ucieszyło internautów, a jego wykonanie zebrało mnóstwo polubień i komentarzy. Znalazły się w nich słowa uznania, jak i miażdżącej krytyki zarzucającej politykowi, że zupełnie nie potrafi śpiewać.

To chyba nie pierwszy raz, kiedy Donald Tusk nas zaskakuje. Polityk jest niezwykle rodzinny i ma wiele barwnych zainteresowań. Poniżej galeria opisująca największe ciekawostki z życia byłego premiera.

Zobacz również: 10 największych ciekawostek o Donaldzie Tusku. Zaskakujące fakty z życia byłego premiera [GALERIA]

źródło: plotek.pl

(Visited 1 165 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj