Po publikacji przez Trybunał Konstytucyjny uzasadnienia pisemnego wyroku z 22 października ub.r., w którym TK orzekł o niekonstytucyjności przepisu dopuszczającego aborcję w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu, w Polsce na nowo wybuchły głośne protesty Strajku Kobiet.

Lewicowe działaczki i feministki przystąpiły do atakowania władzy poprzez wulgarne okrzyki i hasła.

W niektórych miastach manifestacje tak mocno przybrały na sile, że liczyły sobie setki rozwścieczonych osób, których zachowanie wołało o pomstę do nieba. Do kolejnego chamskiego wystąpienia doszło tym razem w Szczecinie, gdzie jedna z liderek Strajku Kobiet publicznie obraziła działaczkę pro-life Kaję Godek.

Zobacz również: Tusk: Obrona praw kobiet przed cynicznym fanatyzmem władzy to nasze być albo nie być

— To jest pani Godek… ty szmato jedna, co tak się pięknie fotografujesz ze swoim niepełnosprawnym synem, którego pewnie z mężowskiej pensji jesteś w stanie utrzymać. Powiedz, co zrobiłaś dla tysięcy niepełnosprawnych dzieci w Polsce? Nic nie zrobiłaś, więc wypier***j kur*o! — krzyczała dziewczyna o fioletowych włosach podczas demonstracji.

Nagranie szybko znalazło się na Twitterze i zebrało wiele komentarzy. Dariusz Matecki w jednym z wpisów uświadomił użytkownikom, kim bohaterka filmiku w rzeczywistości jest.

Źródło: twitter.com

(Visited 981 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj