Robert Lewandowski został przedstawiony kibicom FC Barcelony. Podczas Camp Nou wykonał doskonale swoje zadania i zaprezentował imponujący pokaz żonglerki. Błyskawicznie pojawiły się porównania do gry Ronaldinho.

W czasie tego wydarzenia kilkadziesiąt tysięcy kibiców witało Roberta Lewandowskiego w roli piłkarza FC Barcelony. Polski napastnik zjawił się na stadionie wraz z Joanem Laportą. Miał na sobie koszulkę z numerem „9”. Nie ma już więc wątpliwości, że właśnie z takim numerem będzie występował.

Imponujący wyczyn Lewandowskiego

Robert Lewandowski pokazał wspaniałe wykonanie żonglerki. Nie każdy piłkarz poradziłby sobie z czymś takim. Nie tylko przez brak umiejętności, ale także przez presję. Lewandowski wykonał wiele trików, które nie sprawiły mu większej trudności.

Wśród kibiców nie zabrakło porównań do Ronaldinho, internauci uznali, że pewne elementy są do siebie podobne. Na przykład obaj piłkarze potrafili zatrzymać piłkę na czole i pocałować ją.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Orban wystąpił na konferencji Trumpa: „Strategia globalistycznych przywódców eskaluje i przedłuża wojnę”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ojciec wyprowadził piątkę dzieci na spacer na smyczy. Twierdzi, że są zachwycone [WIDEO]

źródło: radiozet.pl / Twitter

(Visited 153 times, 2 visits today)
Przeczytaj również:  Zaskakujący paragon z restauracji w Mielnie. Nie mógł w to uwierzyć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj