Anna Lewandowska podzieliła się zabawnym nagraniem, które błyskawicznie obiegło media. Widać na nim jej męża Roberta Lewandowskiego oraz ich córkę Klarę. Piłkarz pokazał, jak pod nieobecność żony radzi sobie z czesaniem włosów swojej córki.

Anna Lewandowska udała się do Warszawy, a dzieci zostawiła pod opieką Roberta. Trenerka podzieliła się z widzami nagraniem, na którym pokazała, jak sportowiec radzi sobie z czesaniem włosów Klary.

Lewandowski wpadł na niecodzienny pomysł, wykorzystując do tego odkurzacz. – Kiedy mamy nie ma w domu… – napisała rozbawiona żona napastnika Bayernu.

Piłkarz już wcześniej chętnie opowiadał o swoich pociechach. We wrześniu odpowiedział nawet na pytanie, czy jego zdaniem córki są podobne do rodziców.

– Myślę, że Klara na pewno w jakimś stopniu tak. Myślę, że Laura jest jeszcze trochę za mała, żeby to dokładnie ocenić, ale są na pewno różne. Różnią się charakterami – odparł Lewandowski.

– Oczywiście nie wiem, jak to będzie za pół roku, za rok, dwa, może się to znowu zmienić, ale zdecydowanie Klara jest dzieckiem, które się mało zatrzymuje. Lubi cały czas próbować czegoś nowego, jest chętna. Laura jest bardziej z tych spokojnych dzieci, ale to pytanie, co będzie dalej. Na pewno jest to wielka frajda, wielkie szczęście, wracać do domu i widzieć te uśmiechy na twarzach – dodał kapitan polskiej reprezentacji.

Przeczytaj również:  „Nie sądzę, żeby Putin blefował”. Zełenski nie ma wątpliwości

Zobacz również: Polityk PiS spojrzał na aukcję WOŚP i nie wytrzymał: „Tak zbieracie pieniądze na chore dzieci”?

Zobacz również: Kolejne niebezpieczne próby przedarcia się przez polską granicę: „Operacja hybrydowa”

@annalewandowska When Mum is not at home… 🤣🤣🤣 @_rl9 ♬ Spongebob Tomfoolery – Dante9k Remix – David Snell

źródło: TikTok, onet.pl, plotek.pl

(Visited 309 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj