propolski.pl: Lewandowski o zerwaniu współpracy z Huawei

Lewandowski przerwał milczenie i skomentował zerwanie współpracy z Huawei: „Decyzja była jasna”

Robert Lewandowski, który gościł w TVN przerwał milczenie i skomentował zerwanie współpracy z firmą Huawei. Kapitan reprezentacji Polski postanowił zrezygnować z niej, z racji tego, że chiński gigant miał pomagać Rosji ustabilizować sieć po cyberatakach.

Chiny błyskawicznie wydały oświadczenie, w którym przekazały, że te doniesienia to zwykły fake news. Polak nie zamierzał jednak zmienić swojego zdania.

Polski zawodnik niedługo po rosyjskiej inwazji na Ukrainę postanowił zerwać współpracę z firmą Huawei. Robert Lewandowski po raz pierwszy od tamtej chwili skomentował publicznie swoją decyzję.

– To są ciężkie decyzje. W dobie fake newsów, tego wszystkiego, co się dzieje, wybrać te informacje, które są prawdziwe… W mojej sytuacji decyzja była oczywiście jasna. Nie musiałem się nad tym długo zastanawiać – powiedział polski zawodnik w TVN.

Zaznaczył przy tym, że jego motywacja nie była nagła, ani podyktowana emocjami.

– To też nie jest tak, że można ją podjąć z godziny na godzinę. Nie można zapominać, że są umowy, ale tutaj są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie ta decyzja była jasna, pomimo wieloletniej współpracy. Ten termin, ten czas, w którym się znaleźliśmy, był punktem kulminacyjnym tego wszystkiego. Moja decyzja musiała taka być – wyjaśnił Lewandowski.

Zobacz również: Doda domaga się odwołania Eurowizji. „Szczyt hipokryzji”

Zobacz również: Ostre spięcie z Warzechą w programie Ziemkiewicza: „Jakim jesteś suk*****ynem”

źródło: TVN

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these