Doda podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami dotyczącymi Eurowizji. Udostępniła relację na Instagramie, na której wspomniała o niesprawiedliwych ocenach jurorów we wspomnianym konkursie.

Dorota Rabczewska nie kryła swojego podirytowania mówiąc, że już wie, kto wygra w najbliższych zmaganiach. Tu piosenkarka ma oczywiście na myśli Ukrainę.

Doda nie zdecydowała się reprezentować Polski na Eurowizji. Chętnie jednak zabrała głos w tej sprawie.

Eurowizja będzie miała miejsce 10 maja, wówczas kraje z całej Europy zawalczą o prestiżową nagrodę. Wiele osób podejrzewa, że w tym roku uczestnicy będą chcieli okazać swoje wsparcie mieszkańcom Ukrainy.

Doda jest zdania, że impreza w tym roku nie powinna mieć miejsca ze względu na toczącą się wojnę.

Wszystkie rządy państw solidarnie łkają nad losem Ukrainy i nagle te same państwa zapraszają do świętowania i udawania, że wszystko jest zaj*******. Po pierwsze, jest to szczyt hipokryzji, ale do tego już jestem w show-biznesie przyzwyczajona. Po drugie, tak jak widzicie u bukmacherów, jest to niesprawiedliwe w stosunku do innych artystów. Wiadomo, że wygra Ukraina i to niekoniecznie dlatego, że ma fajną piosenkę czy utalentowanego reprezentanta. Tylko dlatego, że głupio nie dać dziesiątki – mówiła na Instagramie Doda.

Zobacz również: Siergiej Ławrow: Polska chce zająć zachodnią Ukrainę

Zobacz również: Prezydent Zełenski: „Front jest zaśmiecony trupami rosyjskich żołnierzy. Ciała nie są zabierane”

źródło: Instagram.com

(Visited 429 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj