Lech Wałęsa wystąpił w TVN jako gość Kuby Wojewódzkiego. Były prezydent był bardzo rozmowny i sięgał pamięcią do czasów swej młodości. Opowiadał również o relacjach z rodziną i niezbyt korzystnej sytuacji finansowej.

W programie Wojewódzkiego gościło już wiele gwiazd i polityków. Teraz w show mogliśmy obejrzeć Lecha Wałęsę, który podzielił się z widzami szczegółami ze swojego życia. Polityk nie krył, że to jedno z pierwszych jego wystąpień od czasu wyjścia ze szpitala.

Były prezydent pojawił się w studiu w swetrze z ulubionym motywem „Konstytucja”. Kuba Wojewódzki poruszył ze swoim gościem wiele istotnych tematów, m.in. fakt, że Wałęsa szuka pracy.

— Do tego czasu najważniejsze były dla mnie polityka, pieniądze. Te pieniądze do mnie same przychodziły. Teraz moja sytuacja jest gorsza i zaczyna mi brakować, dlatego potrzebuję trochę dorobić — powiedział Wałęsa.

Zobacz również: Nie chcesz się zaszczepić? Niedzielski zdradził, że czeka Cię „rozmowa uświadamiająca” z lekarzem

Przywódca „Solidarności” wrócił wspomnieniami do przeszłości, kiedy wykonywał jeszcze zawód elektryka. Teraz potwierdził, że nadal jest niezły w tym, co robił. Prowadzący dopytał go, czy jest zainteresowany stanowiskami kierowniczymi.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Lech Wałęsa uderzył również w Prawo i Sprawiedliwość oraz Donalda Trumpa.

— Diagnoza PiS-u i Trumpa jest właściwa, tylko leczenie nie jest odpowiednie. Dobra diagnoza, tylko złe leczenie — powiedział były prezydent.

Kuba Wojewódzki wypytywał przede wszystkim o życie prywatne polityka, sugerując, czy przypadkiem za jego sukcesem nie stoi Danuta Wałęsa.

— Nie wyobrażam sobie, gdybym miał inną żonę. Byliśmy wychowani prosto. Każdy robił swoje, bez uzgodnień. Mogłem sobie pozwolić na różne rzeczy, ale musiałem pamiętać, żeby miała z czego żyć — mówił gość programu.

Wałęsa przybliżył ponadto, jak obecnie wyglądają jego relacje z rodziną.

— Jak były dzieci, to były problemy z dziećmi, wszystko pięknie, wspaniała rodzina. Odkąd nie ma dzieci, to szukamy zaczepki. Kłócimy się raczej — powiedział były prezydent, przyznając, że ominęło go dorastanie jego pociech z powodu nadmiaru obowiązków zawodowych.

Lech Wałęsa i Ola Żebrowska u Kuby Wojewódzkiego

To będzie legendarny odcinek Kuba Wojewódzki Jednoosobowa subkultura! ✌️ Musicie być z nami o 22:30! A po odcinku zapraszamy na materiały EXTRA w player.pl 😃 #kubawojewódzki #playerpl

Opublikowany przez TVN Wtorek, 11 maja 2021
Kuba Wojewódzki: Lech Wałęsa gościem prowadzącego!

Co myślicie o 13. odcinku❓😏 #tvnprogramy #tvn #tvnpl #playerpl player.pl

Opublikowany przez TVN Programy Wtorek, 11 maja 2021

Źródło: plotek.pl, youtube.com

(Visited 1 490 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj