Były prezydent RP Lech Wałęsa opublikował z rana nagranie na Facebooku, w którym przemówił do swoich sympatyków. Polityk przyznał, że nie jest w stanie dłużej znosić aktualnego stanu rzeczy.

Lech Wałęsa często udziela się w mediach społecznościowych i przedstawia swój punkt widzenia odnośnie bieżących wydarzeń. Tym razem nie dało się ukryć, że stracił cierpliwość.

— Zabieram głos, bo nie mogę wytrzymać — przekazał zaniepokojony podczas krótkiego porannego nagrania. Przywódca „Solidarności” opowiedział o swoich przemyśleniach, w związku z obecną sytuacją polityczną mówiąc, że Polska traci miliardy złotych przez „głupie rządzenie”.

Lech Wałęsa wyraził nadzieję, że kilka mądrych osób stworzy listę tych, którzy są odpowiedzialni za „straty narodu polskiego”.

— Więc ja proponuję, aby jak najszybciej paru mądrych ludzi zrobiło listę, spis osób odpowiedzialnych za straty narodu polskiego. Kiedy odzyskamy rządzenie przez odpowiedzialnych ludzi, wtedy ci, którzy się wzbogacili, nagrabili polskie pieniądze, będą mieli potrącane te wszystkie straty, do których ich rządzenie doprowadziło. Jestem przekonany, że sprawiedliwości musi stać się zadość. Pomyślcie o tym, jak obciążyć stratami, które niepotrzebnie ponosimy, tych, którzy wspierają niszczenie Polski. Mam nadzieję, że wymyślimy metody, by pozbawić ich majątków — zaapelował Wałęsa.

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Czwartek, 2 grudnia 2021

Zobacz również: Emmanuel Macron zabrał głos ws. śmierci Pawła Adamowicza: „Jestem zadowolony…”

Przeczytaj również:  Dramat na Podlasiu. Zginęło 3,5-letnie dziecko

Zobacz również: Działacz partii KORWiN ożenił się z 18-latką. Janusz Korwin-Mikke postawił sprawę jasno

źródło: Facebook.com

(Visited 5 724 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj