propolski.pl: Lech Wałęsa o pomyśle Kaczyńskiego

Lech Wałęsa obraził się na Facebooka: „To jest cenzura”

Lech Wałęsa, który upodobał sobie dzielenie się w Internecie swoimi spostrzeżeniami, zamieścił kolejny wpis. Były prezydent postanowił przeszkodzić Andrzejowi Dudzie w reelekcji i opublikował na Facebooku specjalną petycję.

— Ja Lech Wałęsa oświadczam, że uczynię w zgodzie z prawem wszystko, aby A. Duda nie został wybrany na drugą kadencje Prezydentem, kto uczyni wraz ze mną podobnie, proszę o wpis. Prawdziwe Imię i Nazwisko Miejsce zamieszkania Możliwy kontakt internetowy — pisał Lech Wałęsa.

Ponadto zamieścił tabelkę, w której wypełnił pierwszą rubrykę, a internautów poprosił o wpisanie swoich danych. Facebook był jednak w tym przypadku bezlitosny i nie pozwolił byłemu prezydentowi na kontynuowanie tego pomysłu.

Jeszcze tego samego dnia wpis został usunięty, co zdenerwowało polityka. Wałęsa poinformował swoich fanów, że post zniknął z powodu awarii.

Nie przeszkodziło mu to jednak w wystosowaniu kolejnej prośby, by użytkownicy zamieścili swoje dane w komentarzach. Facebook ocenił jednak, że to postępowanie jest niezgodne z regulaminem i ze standardami społeczności.

— Co Wy na toKolejny raz zniszczona naszą inicjatywę. Kolejne tysiące wpisów. Jakie standardy. To jest cenzura — burzył się Wałęsa.

źródło: nczas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these