Lech Wałęsa kojarzony jest ostatnio z wyszukaną modą, a mianowicie z koszulkami ozdobionymi logo „Konstytucja”. Działalność polityczna byłego prezydenta sprowadza się do kontrowersyjnych wypowiedzi, które często oburzają opinię publiczną. Przekaz wzmacnia dodatkowo poprzez charakterystyczny dla siebie ubiór.

Tym razem Lech Wałęsa uznał, że warto coś zmienić. Postanowił sprawić sobie koszulki, na których widnieje słowo „Konstytucja” w języku jego aktualnych rozmówców. Ponadto nie są one w tym samym stylu graficznym co dotychczasowe logo. Wychodzi na to, że polityk postanowił usprawnić swój przekaz dla zagranicznych mediów.

Właśnie z tego powodu na spotkaniu z niemieckojęzycznymi dziennikarzami założył koszulkę z napisem „Grundgesetz”. Na innej koszulce widniał napis po angielsku „Constitution” Byłemu prezydentowi nie można przypisać zbyt wielkiej kreatywności. Internauci oceniają, że w sprawie mody jest konsekwentny i monotematyczny. Co ciekawe, podkreślili w komentarzach, że zamiast zmiany stylu, politykowi przydałaby się dieta.

źródło: facebook.com, wpolityce.pl

(Visited 141 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Najwyższa emerytura w Polsce to kupa kasy. Będziesz zdziwiony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj