Sąd w Rzeszowie skazał 5 mężczyzn na 8, 9 i 15 lat pozbawienia wolności za wielokrotne molestowanie i gwałcenie małoletniej dziewczynki. Zwyrodnialcy dopuszczali się tego typu czynności przez wiele lat.

Jak poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Rzeszowie sędzia Tomasz Mucha, najwyższą karę, 15 lat pozbawienia wolności, sąd wymierzył przyrodniemu bratu dziewczynki – Mariuszowi N. Mężczyzna miał latami zmuszać dziewczynkę do wykonywania czynności seksualnych z nim samym oraz jego kolegami. Co więcej, akty seksualne były nagrywane.

Czytaj także: Magdalena Adamowicz nie przyjdzie na zaprzysiężenie Dudy. Powody rozbrajają

Oskarżeni to mieszkańcy podwarszawskiej miejscowości. Przedział wiekowy mężczyzn to 41 do 67 lat. Choć w trakcie śledztwa nie udało się ustalić tego, jak długo dziewczynka była wykorzystywana seksualnie, najprawdopodobniej koszmar 15-letniej już dziewczynki trwał około 5 lat.

Za lata molestowania, grożenia oraz nagrywania aktów seksualnych mężczyźni otrzymali od 8 do 15 lat więzienia, zakaz kontaktowania się z dziewczynką i zbliżania do niej przez 10 lat (Mariusz N. przez 15 lat) oraz wypłacenie pokrzywdzonej łącznie 100 tysięcy złotych.

Przeczytaj również:  Opiekunki ze żłobków wysłały do Trzaskowskiego list z prośbą. Nawet im nie odpisał

Czytaj także: Owsiak i Holland oskarżają Kaczyńskiego. Padły mocne słowa

Zdaniem wielu internautów kara jest zbyt niska. Tym bardziej że dziewczynka może jeszcze mieć w przyszłości kontakt z tymi zwyrodnialcami. Dziecko, teraz już w zasadzie nastolatka, może bać się powrotu oprawców.

Źródło: Onet.pl

(Visited 1 906 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj