Szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki wystosował apel do przewodniczących klubów, kół parlamentarnych, a także liderów partii politycznych o wspólne spotkanie. Wszystko z racji potwierdzenia 34088 nowych przypadków zachorowań na COVID-19.

– Skierowałem zaproszenie do przewodniczących klubów, kół parlamentarnych oraz szefów partii politycznych na wspólne spotkanie dotyczące dalszej walki z pandemią COVID-19. Spotkanie odbędzie się we wtorek w KPRM. Wierzę, że będzie owocne i pozwoli nam na podjęcie najlepszych możliwych decyzji dotyczących zdrowia i życia wszystkich Polek i Polaków – ogłosił premier Mateusz Morawiecki.

– Premier Mateusz Morawiecki skierował zaproszenie do przewodniczących klubów, kół parlamentarnych oraz szefów partii politycznych na wspólne spotkanie dotyczące dalszej walki z pandemią COVID-19. Spotkanie odbędzie się we wtorek w KPRM – poinformował rzecznik rządu Piotr Müller.

Słów dosadnego komentarza nie szczędził przewodniczący PO Donald Tusk, który zabrał głos za pośrednictwem mediów społecznościowych. Polityk nawiązał do sprawy Pegasusa oraz rzekomych podsłuchów polityków opozycji.

– Mateusz pragnie osobiście wysłuchać zdania opozycji. Chyba rzeczywiście zablokowali im Pegasusa – napisał Donald Tusk na Twitterze.

Zobacz również: Wojciech Cejrowski bez ogródek o teoriach spiskowych, które okazały się prawdziwe [WIDEO]

Przeczytaj również:  Kłopoty zdrowotne papieża Franciszka. Dlaczego odmówił operacji?

Zobacz również: Kurdej-Szatan atakuje Kurskiego i zapewnia: „Ocieplanie wizerunku mam naprawdę W D*PIE”

źródło: Twitter.com, polsatnews.pl

(Visited 739 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj