Paweł Kukiz w ostrych słowach podsumował działania niektórych polskich europosłów. Nie przebierał przy tym w słowach.

– Jedyną dla nich wartością jest kasa i wszystko jedno, czy mówią po rosyjsku, po niemiecku, czy po polsku – skwitował były kandydat na prezydenta.

Podczas czwartkowej rezolucji Parlamentu Europejskiej eurodeputowani zaapelowali do Rady Europejskiej, by ta podjęła szereg kolejnych działań w związku z „pogorszeniem się stanu wartości UE na Węgrzech i w Polsce”.

Do postępowania Brukseli odniósł się Paweł Kukiz, który skrytykował niektórych polskich europosłów, którzy zaakceptowali krytyczne stanowisko Brukseli wobec naszego kraju. Były muzyk nie przebierał w słowach i określił ich mianem „zdrajców”.

– To są zdrajcy, kosmopolici. Ja jestem państwowcem i nie ma dla mnie znaczenia, czy ktoś reprezentuje lewicę, czy prawicę. Ważne, by był patriotą i kochał Polskę. Europosłowie głosujący za sankcjami przeciwko Polsce są zwykłymi szmalcownikami. To źli ludzie. Jedyną dla nich wartością jest kasa i wszystko jedno, czy mówią po rosyjsku, po niemiecku, czy po polsku – irytował się Paweł Kukiz.

Przeczytaj również:  Lublin: Kierowca, który zignorował czerwone światło szybko tego pożałował [WIDEO]

Polityk nie ma złudzeń, że władze Polski w twardy sposób powinny ustosunkować się do tego typu działań.

– Jeżeli Unia będzie nazbyt ingerowała w polskie sprawy, to trzeba się zastanowić, czy to nam się opłaca i na jakie ustępstwa możemy iść. Nie będziemy pariasami. Jeżeli Ukraina nie przegra, to kształt Unii Europejskiej może się zmienić. Amerykanie wciąż faworyzują Niemców i Francuzów. Widać to na wielu spotkaniach. Ta mentalność też powinna się zmienić – mówił lider Kukiz’15.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niemcy zakazali wieszania ukraińskich flag. Ambasador Ukrainy nie wytrzymał

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosyjski żołnierz narzeka w rozmowie z żoną: To się nie mieści w głowie. Oni są nienormalni

źródło: YouTube.com

(Visited 157 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj