Paweł Kukiz po ogłoszeniu pierwszych sondażowych wyników wyborów powiedział, że nie jest całkowicie zadowolony z obrotu spraw. Muzyk ubolewa nad tym, że jedna partia będzie miała samodzielną władzę.

— Nie jestem całkowicie zadowolony, dlatego że z tych wstępnych badań wynika, że jedna partia będzie miała samodzielną władzę — powiedział Kukiz.

— Więc długa droga przed nami wytężonej pracy przez kolejne cztery lata, a być może wcześniej pojawi się taka sytuacja, że będzie można przywrócić Polskę na drogę prawdziwie demokratycznego państwa, gdzie obywatel będzie pracodawcą dla władzy, a nie jej wyrobnikiem za marny grosz — dodał polityk kandydujący z list PSL.

Kukiz podziękował wszystkim tym: „świadomym wyborcom, którzy wiedzą, że bez kluczowych zmian, jak zmiana sposobu wybierania posłów, referenda dla obywateli, jak upodmiotowienia obywateli, będziemy szli w przepaść i zawsze będzie większa lub mniejsza dyktatura”.

Zwrócił się również do Władysława Kosiniaka-Kamysza, by zapewnił kandydatów Kukiz’15, że nigdy nie odstąpi od przyjętych wartości.

— Chciałbym Władysława Kosiniaka-Kamysza przymusić do zapewnienia ludzi Kukiz 15, że od tych postulatów nigdy nie odstąpisz — podsumował Kukiz, zwracając się do lidera PSL.

 

źródło: telewizjarepublika.pl

(Visited 27 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Będzie się działo. Bartłomiej Sienkiewicz wchodzi do gry o przywództwo w PO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here